VESCOM

Blog

Zakończył się 2015 rok, był to rok wytężonej pracy , ale i pracy dającej  wiele satysfakcji z wykonanych realizacji ,
przy tym spotkaliśmy  się z dużym zadowoleniem kupujących okleiny, jak i zamawiających usługi.

Dzięki proponowanym przez nas dobrym materiałom VESCOM , oraz sumiennym , dokładnym

i fachowym wykonywaniu powierzonych zadań mogliśmy uczestniczyć w dekoracji i re dekoracji

ścian hoteli ,obiektów służby zdrowia,  biur , restauracji ,rezydencji , prywatnych apartamentów,

oraz mieszkań.

Wiele kontaktów zaowocowało dłuższą współpracą z obopólnym zadowoleniem i korzyścią,

dlatego tą drogą serdecznie dziękuję tym z Państwa którzy nam do tej pory zaufali ,
a jednocześnie zapraszam do współpracy  inwestorów ,architektów ,
oraz wszystkich którzy bardzo cenią  i chcą mieć najwyższej jakości tapety i okleiny ścienne ,
oraz fachowe i również na najwyższym poziomie usługi tapetowania .

 

 zyczenia

Tapety proponowane przez Milwar do zabezpieczenia a jednocześnie udekorowania ścian hoteli i obiektów hotelowych, są to niezawodne i bardzo solidne produkty Muraspec i Vescom,

w różnych wzorach , kolorach , oraz cenach .

Tapety winylowe –szerokie winylowe okleiny ścienne przeznaczone do hoteli, niczym  nie odróżniają się w jakości od tapet stosowanych do wnętrz pomieszczeń biurowych jednak ,tak jak biuro służy nam do pracy, tak wnętrza hotelu przeznaczone są do wypoczynku.

W tym przypadku architekci i projektanci wnętrz często mają duże pole do popisu ,a jednocześnie duże wyzwanie z którym muszą się zmierzyć.

W pokonaniu trudności i wykonaniu tego zadania  w znacznym stopniu pomagają próbniki oklein ściennych np. Muraspec lub Vescom,  w których można znaleźć  dużą ilość wzorów i kolorów tapet do aranżacji różnych stylów i klimatów jakie  w przyszłości wyróżnią obiekt , oraz przyciągną magią stworzonego stylu wnętrza, stałych oraz nowych gości.

Zasada stopniowania elegancji znana jest projektantom, polega ona na aranżacji kilku etapów dla wywarcia pierwszego wrażenia w wizualnym odbiorze wnętrza obiektu przez klienta :

pierwsze to lobby - powinno zachęcić nas i ośmielić do wejścia i zamieszkania w obiekcie,

drugie to korytarze – które utwierdzają nas w przekonaniu że wykonaliśmy dobry wybór meldując się w tym właśnie hotelu,

trzeci to pokój , którego wnętrze ma nam nie pozostawić wątpliwości co do tego że już czujemy się w nim bardzo dobrze .

Powyższe założenia można osiągnąć nie tylko kształtem , czy przestronnością wymienionych pomieszczeń , ale zręcznością aranżacji , kolorem , ciepłem i elegancją ścian ,a w uzyskaniu tych efektów pomagają okleiny ścienne Muraspec.

Wystrój i klimat obiektu jest po stronie pracowni projektowej, ja jednak pragnę zwrócić uwagę

na dobór materiałów wg ich wytrzymałości :

- materiały bardziej wytrzymałe to te które są produkowane na podkładzie tekstylnym,

stosuje się je w ciągach komunikacyjnych , lobby, salach restauracyjnych i konferencyjnych,

salach fitness, i tp.

- materiały na podkładzie z włókniny można zastosować na ścianach pokoi  hotelowych ,

salach SPA, i tp.

W tej chwili muszę podkreślić to że wszystkie okleiny Muraspec i Vescom proponowane do sprzedaży przez firmę Milwar , posiadają atesty PZH i P.poż.,są w pełni zmywalne, odporne na utratę koloru, poprawiają akustykę pomieszczenia , nie wchłaniają zapachów i dymu papierosowego.

Po doborze oklein pozostaje jeszcze montaż oklein i tapet , którym profesjonalnie zajmie się autoryzowana ekipa Milwar, wykona zadanie terminowo, dokładnie udzielając do 60 miesięcy

gwarancji na wykonaną pracę .

Szanowni Państwo , o ile zainteresowałem was na tyle że jesteście w tej chwili w tym miejscu,

proszę pamiętać że Milwar zaprasza do współpracy inwestorów , biura projektowe, architektów indywidualnych, projektantów, oraz wszystkich tych z Państwa którym nie obojętny jest dobry smak, gust i doskonała jakość i wytrzymałość materiałów przez nas proponowanych ."

Bardzo ważną i istotną sprawą dla naszego zdrowia i samopoczucia jest

Nie tylko to jak się odżywiamy , bądź nasza aktywność ruchowa, ale

również otoczenie w którym znajdujemy się w domu i w pracy .

Nie mam tu na myśli atmosfery panującej w tych miejscach, ani  współpracowników których

„musimy polubić”,  lecz atmosferę którą nadają ściany , ściany pomieszczeń w których przychodzi nam przebywać kilka a nawet kilkanaście godzin dziennie, ślęcząc przy monitorze bądź , wykonując i odbierając telefony i tp.

Dobrze jest gdy na etapie wykończenia pomieszczeń biura dekorator oprócz farby do malowania ścian dysponuje próbnikami szerokich oklein ściennych  np. Muraspec , bądź Vescom, które dają ogromne możliwości osiągnięcia niesamowitych efektów nadania ścianą  struktury  i kolorów jakich nie osiągnie się w żaden sposób wykonując malowanie dostępnymi farbami.

Omawiane tapety winylowe oprócz dużych walorów ozdobnych i estetycznych , posiadają wszystkie atesty PZH i P.Poż., są w pełni zmywalne , posiadają długi czas użytkowania, są bardzo trwałe , wytrzymałe na rozdarcia i uderzenia, nie wchłaniają dymu papierosowego, polepszają akustykę pomieszczenia , są odporne na utratę koloru, oraz są w pełni zmywalne.

Tapetowanie ścian szeroką okleiną ścienną Muraspec to naprawdę nie łatwa sztuka, należy oprócz cierpliwości i dokładności posiadać fachową wiedze która pozwoli wykonać pracę zgodnie z technologią i sztuka budowlana, a efekty tej pracy będą  cieszyły nawet do dwudziestu lat.

Montaż oklein, czyli tapetowanie należy polecić autoryzowanej ekipie, brygadzie jakie posiada  firma Milwar , która cały czas udowadnia że zasługuje na zaufanie tak producentów tapet jak i klientów

zamawiających usługę tapetowania.

Inwestor zatrudniając profesjonalistów do montażu nie rzadko drogich tapet , może byś spokojny o efekt wykonywanej pracy ,pracownicy Milwaru ocenią i odpowiednio przygotują ścianę pod tapetowanie, dobiorą odpowiedni systemowy grunt i klej do podłoża na którym będzie wykonywany montaż okleiny.

Brygada tapeciarzy Milwaru niejednokrotnie udowodniła jednakowe zaangażowanie  podczas tapetowania dużych jak i małych obiektów , bądź mieszkań prywatnych , gdzie inwestor szczególnie zwraca uwagę na estetykę i staranność wykonania zleconych prac.  Dlatego gwarancja na wykonaną usługę sięga nawet 6 lat , w zależności od rodzaju materiału jaki został użyty.

Szanowni Państwo ,w szeroko pojętym sektorze służby zdrowia i opieki medycznej względy higieniczne związane z zapewnieniem maksymalnej sterylności i bezpieczeństwa pomieszczeń szpitali przychodni klinik i tp. są kwestią priorytetową. Wymienione pomieszczenia szpitali, placówek opieki poradni zdrowia czy hospicjów muszą spełniać bardzo wysokie wymogi bezpieczeństwa i być profesjonalnie zabezpieczone przed wszelkimi zagrożeniami mikrobiologicznymi, takimi jak bakterie czy grzyby, a także chemicznymi (niebezpieczne i toksyczne substancje) . Ściany obiektów medycznych muszą być w związku z tym pokryte specjalnymi powłokami wykończeniowymi zaprojektowanymi z uwzględnieniem specyfiki ich potrzeb. Specjalne okleiny ścienne wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości i pokryte dodatkowymi zabezpieczającymi powłokami to idealnie rozwiązanie dla placówek służby zdrowia: nadają się do wszelkiego typu pomieszczeń medycznych, w tym również sal operacyjnych.

W czasie produkcji okleiny dodany jest preparat BioPruf, który uniemożliwia rozwój niektórych mikroorganizmów takich jak bakterie czy grzyby. Preparat BioPruf wkomponowany na trwałe w całą masę winylową okleiny ściennej już na etapie jej przygotowywania, jest aktywny przez cały okres użytkowania oklein ściennych, czyli przeciętnie ok. 15 lat. Tak więc przez cały okres użytkowania naszych produktów, który wykracza oczywiście poza standardową gwarancję, zachowują swoje parametry techniczno-użytkowe.

Okleiny te produkowane są w dwóch wariantach wykończenia z powłoką z Tedlaru lub bez. Okleiny ścienne zabezpieczone specjalną powłoką z Tedlaru, odporne są na wszystkie oficjalnie dopuszczone do użytku w służbie zdrowia preparaty odkażające, zarówno na bazie kwasów jak i zasad, alkoholi oraz silnych utleniaczy. Produkty zaopatrzone w powłokę Tedlar oferują całą gamę zalet. Tak na przykład Tedlar zapewnia całkowitą odporność oklein z winylu na plamy i zabrudzenia. W prosty i skuteczny sposób można usuwać z nich nawet substancje, które normalnie pozostawiają uporczywe plamy, takie jak jod i azotan srebra. Niektóre nawet kilka miesięcy po powstaniu zabrudzeń. Ponadto okleiny ścienne z powłoką Tedlar są łatwe do czyszczenia za pomocą zwykłych środków czyszczących używanych w gospodarstwach domowych.

Okleina z Tedlarem przeznaczona jest do:

sal operacyjnych

sal zabiegowych

oddziałów OIOM

laboratoriów diagnostycznych

W tym miejscu chciałem uświadomić Państwu , że koszt zastosowania okleiny z Tedlarem

na ścianach pomieszczeń tego wymagających, jest kilkakrotnie niższy niż zastosowanie paneli z blachy nierdzewnej , lub corianu.

Okleiny do pozostałych pomieszczeń , takich jak sale chorych , korytarze, gabinety lekarskie ,

pokoje pielęgniarek i tp proponujemy w wersji z preparatem BioPruf, w bardzo bogatej

gamie kolorów i struktur, jednocześnie są do kilku razy tańsze niż okleiny z Tedlarem.

Medyczne okleiny ścienne dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach, a na indywidualne zamówienie dostępna jest również kolorystyka wybrana przez klienta. Dzięki temu możliwe jest perfekcyjne połączenie wymogów higienicznych i bezpieczeństwa z wysoką estetyką pomieszczeń medycznych.

Montażu oklein w tym przypadku musi dokonać autoryzowana i doświadczona firma ,

taką jest firma Milwar (kom.501 151 311), która zaproponuje i sprzeda odpowiednie materiały, jednocześnie zapewniamy profesjonalny montaż oklein w całej Polsce i UE.

Zapraszam do współpracy,

Wiesław Chmielewski

Pełna oferta zawiera okleiny ścienne winylowe, okleiny ścienne z włókniny syntetycznej oraz okleiny ścienne tekstylne.

Oferowane przez nas kolekcje posiadają bardzo ciekawą kolorystykę i różnorodność struktur, co daje szerokie możliwości dekoracyjne oraz potrafi zaspokoić najbardziej wybredne gusta. Okleiny winylowe produkowane są na podkładzie tekstylnym i podkładzie z włókniny, produkty te są bardzo wytrzymałe, nie wchłaniają dymu papierosowego, są w pełni zmywalne, posiadają ośmioletnią gwarancję na odbarwienia oraz pięcioletnią gwarancję techniczną.

Po zamontowaniu na ścianie oprócz funkcji dekoracyjnych poprawiają jeszcze akustykę pomieszczenia.

Do naklejania stosujemy systemowe kleje i grunty odpowiednio dobrane do rodzaju okleiny jak również do rodzaju ściany.

Wszystkie proponowane Państwu produkty posiadają atesty niepalności, atesty higieniczne, część z nich posiada również dopuszczenia do używania w obiektach służby zdrowia, jak również atesty morskie.

  tel. (+48) 501 151 311 | fax. (48 22) 612 33 11 | e-mail: info@milwar.pl Copyright 2018 Milwar