VESCOM

OKLEINY ŚCIENNE DLA SŁUŻBY ZDROWIA

Szerokie winylowe okleiny ścienne przeznaczone na potrzeby służby zdrowia, są bardzo wytrzymałe, w pełni zmywalne, niepalne i niekapliwe oraz bakteriostatyczne, mają podwójne zabezpieczenie służące podniesieniu stopnia aseptyczności ścian.

Posiadają wszystkie atesty i dopuszczenia.

W czasie produkcji okleiny dodany jest preparat BioPruf, który uniemożliwia rozwój niektórych mikroorganizmów takich jak bakterie czy grzyby. Preparat BioPruf wkomponowany na trwałe w całą masę winylową okleiny ściennej już na etapie jej przygotowywania, jest aktywny przez cały okres użytkowania oklein ściennych, czyli przeciętnie ok. 15 lat. Tak więc przez cały okres użytkowania naszych produktów, który wykracza oczywiście poza 
standardową gwarancję, zachowują swoje parametry techniczno-użytkowe.

Okleiny te produkowane są w dwóch wariantach wykończenia z powłoką z Tedlaru lub bez. Okleiny ścienne zabezpieczone specjalną powłoką z Tedlu, odporne są na wszystkie oficjalnie dopuszczone do użytku w służbie zdrowia preparaty odkażające, zarówno na bazie kwasów jak i zasad, alkoholi oraz silnych utleniaczy. Produkty zaopatrzone w powłokę Tedlar oferują całą gamę zalet. Tak na przykład Tedlar zapewnia całkowitą odporność oklein z winylu na plamy i zabrudzenia. W prosty i skuteczny sposób można usuwać z nich nawet substancje, które normalnie pozostawiają uporczywe plamy, takie jak jod i azotan srebra. Niektóre nawet kilka miesięcy po powstaniu zabrudzeń. Ponadto okleiny ścienne z powłoką Tedlar są łatwe do czyszczenia za pomocą zwykłych środków czyszczących używanych w gospodarstwach domowych, Okleina z Tedlarem przeznaczona jest do:

Okleina z Tedlarem przeznaczona jest do:

  • sal zabiegowych
  • laboratoriów diagnostycznych

 Okleina bez Tedlaru przeznaczona jest do:

  • sal chorych
  • gabinetów lekarskich
  • wystroju ścian korytarzy
  • wystroju ścian klatek schodowych itp

  tel. (+48) 501 151 311 | fax. (48 22) 612 33 11 | e-mail: info@milwar.pl Copyright 2018 Milwar